TECHROL Firma Handlowo-Usługowa powstała w 2003 roku.

 

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w zakresie dostaw elementów techniki przeniesienia napędu. Oferujemy szeroki asortyment łożysk, zespołów łożyskowych, pasów napędowych, łańcuchów, uszczelnień oraz szereg innych produktów związanych z normaliami zarówno dla firm produkcyjnych, usługowych jak i odbiorców indywidualnych.

 

Oferowane produkty są dostarczane przez naszą firmę według potrzeb naszych odbiorców, od najwyższej jakości uznanych światowych producentów, poprzez produkty klasy średniej, a kończąc na produktach importowanych z Azji przy zachowaniu proporcji jakości do ceny.

 

Posiadając spory skład magazynowy, kontakty on-line z naszymi dostawcami oraz zdolności logistyczne, mamy możliwość szybkiej realizacji Państwa zamówień, a w przypadku braku jesteśmy w stanie sprowadzić dla odbiorców potrzebne produkty w możliwie najkrótszym czasie. Konkurencyjne ceny pozwalają nam zawierać coraz więcej kontaktów handlowych.

 

Jesteśmy obecni praktycznie w każdej dziedzinie naszego przemysłu, a codzienna praca pozwala nam na regularny rozwój oraz nieustanne wzbogacanie swojego doświadczenia, tylko po to, aby przełożyło się to na Państwa sukces i gwarantujemy, że jakość naszych usług i dostarczonych towarów będzie na najwyższym poziomie zgodnie z parametrami technicznymi i jakościowymi.

 

W odpowiedzi na spore zainteresowanie Klientów od roku 2017 firma postanowiła wprowadzić e-sklep dla Państwa wygody, a także aby aktywnie zwiększyć grono swoich Klientów.

 

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa satysfakcjonująca i licząc na udaną współpracę pozostajemy do Państwa dyspozycji.