istnieje od 2003 roku i specjalizuje się w obrocie łożysk tocznych oraz elementów przeniesienia napędu. Podstawowymi produktami znajdującymi się w palecie ofertowej firmy są łożyska uznanych na świecie producentów takich jak: FAG, INA , SKF, NSK, NTN, NACHI, ASAHI, TIMKEN, SNR, FŁT, ZVL, ZKL, BOSCH-REXROTH, THK

Paletę asortymentową uzupełniają pasy napędowe (klinowe i zębate), taśmy transportowe oraz łańcuchy napędowe.


stawiamy na najwyższą jakość wyrobów przez nas oferowanych. Kilkuletnia działalność na tym rynku pozwoliła nam nawiązać liczne kontakty z kontrahentami z Polski jak i Europy, co owocuje możliwościami zaoferowania najbardziej nawet specjalistycznych elementów przeniesienia napędu. Firma posiada własną siedzibę w Andrespolu pod Łodzią.
Przez nasz magazyn przechodzi rocznie kilkadziesiąt tysięcy łożysk. Na życzenie klientów dostarczamy łożyska pocztą lub za pośrednictwem firm kurierskich. Pracownicy naszej firmy służą pomocą techniczną w doborze łożysk, jak również w rozwiązywaniu innych zagadnień technicznych. Naszym nadrzędnym pragnieniem jest dostosowanie się do wszystkich, nawet najbardziej niekonwencjonalnych wymagań klientów, dlatego stale rozszerzamy asortyment naszych wyrobów.


zapewniając ze swojej strony, że dołożymy wszelkich starań aby nie zawieść zaufania jakim nas obdarzono i będzie nam niezwykle miło jeśli uwzględnicie Państwo naszą firmę w swoich zapytaniach ofertowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

   

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Copyright @ 2009 | TechRol | designed by